04 Mayıs 2015

TTNET Nakil İşlemim Bir Türlü Gercekleşmedi

Ev değişikliği nedeni ile nakil işlemi yaptırdım ama 1 haftayı geçkin bir süredir İnternet hizmeti alamıyorum boş port yok diyerek beni geçiştiriyorlar bir geri dönüş olmadı yani hizmet bedelini alırken alıyorlar İnternet verirken boş port yok diyorlar. İnsanları mağdur duruma düşürmeye hakkınız yok.

İrfan 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 06.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön