TTNET Nakil İşlemi Yaptırdım İnternetim Yok

Faruk Faruk4 yıl önce

İzmir'de başka bir yere taşındım TTNET bayisine telefon ve interneti nakil yapılması için başvuru yaptım. Bağlantıyı yaptılar 2 gün içinde hattın açılacağı söylendi telefon hattı gün içinde geldi internet ise gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım sorunumu çözmek bir yana ilgilenmediler bile.

Tekrar TTNET bayisine gittim durumu anlattım eve bir ekip gönderdiler bana bağlantının olduğunu söylediler birkaç saçma bahane uydurup gittiler. TTNET online işlem merkezinde adresim eski adres olarak görünüyor. İnternet baktığımda nakil sonrası neredeyse herkes aynı sorunu yaşıyor, sorunu yaşayan insanlarda biraz uğraşarak sorunu çözüyorlar. Bir kerede uğraşmadan sorunumuz hallolsun 10 gündür internet yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler