11 Nisan 2013 #1737958

Ttnet Nakil İşlemi Yapmıyor!

Yeni taşındığım adrese ADSL Aboneliğimi nakil ettirmek istiyorum ama her türlü uğraşıma rağmen nakil işlemim yapılmıyor. Sistem onay vermemiş gibi bir neden söyleniyor bende yazılımcıyım sizin kullandığınız sistemler kafasına göre iptal etmiyor ya da ona vermiyor illa ki bir sebebi vardır.


Fatura göndermeyi hiç ihmal etmiyorsunuz hizmet vermeden vatandaştan para alıyorsunuz bu düpedüz hukuka uygun olmayan bir iş üzerinden abonelerinizden para almanız demek oluyor. Hattımı gidip yarın iptal ettiriyorum ve bu konuyu bütün mal varlığımı kullanıp hukuka taşıyacağım gerekirse 5 kuruşsuz kalacağım ama yine de hakkımı alacağım sizden.

Kazim 73 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön