03 Kasım 2014

TTNET Nakil İşlemi Yapılmıyor

22.10.2014 tarihinde ev değişikliği nedeniyle ev telefonumu nakil yaptırdım. Ev telefonum hemen açılmasına rağmen 10 gündür internet hizmeti alamıyorum. Defalarca 4440375 no'lu telefonu aradım yaptıkları sadece şikayet kaydı oluşturmak. o da bir işe yaramıyor. Ne internet hizmeti alıyorum ne de geri dönüş yapılıyor.

Kerim 89 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kerim03 Kasım 2014

    Bugün yine hiçbir değişiklik olmadı. Ne internetim geldi ne de bilgilendirme için arandım. Nakil işlemi filan istemiyorum. Hattımın kapanmasını istiyorum. Böyle bir firmaya daha fazla para kazandırmak istemiyorum. Bir an önce hattımı kapatın

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön