27 Eylül 2014

TTNET Nakil İşlemi Yapılmıyor

Bir aydır internet hattımı naklettirmeye çalışıyorum.


Arama 1: Önce telefonunuzu naklettirmeniz lazım diyor naklettiriyoruz.
Arama 2: Fiber yok adsl'ye çevirecez deniyor, kayıt sisteminde Tivibu'dan kaynaklı sebeple randevu alamıyoruz deniyor. Biz sizi arayacağız deniyor 5 gün aranmıyor.
Arama 3: Tekrar deneyelim deniyor, sistemden kaynaklı sebeple Tivibu sorununu yaşayacak aşamaya bile gelemiyoruz. Gün içinde bilgilendiririz deniyor, yine ses yok.
Arama 4: Fiberden adsl'ye geçiş için müdürlüğe dilekçe vermeniz gerekiyor deniyor, iptal edelim diyorum başkasına bağlanıyor, dilekçeye gerek yok deniyor.


Üşenmeyip ilk fırsatta gidip iptal ettireceğim. Yeni üyelik yaptıracağınız zaman koşarak gelen Telekom nakilde iptalde elinden gelen zorluğu çıkarıyor.

Erdem 345 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erdem28 Eylül 2014

    Bilgilendirme yapıldı, ilk konuşmada duyduğum "hata mesajı alıyoruz, müdürlüğe bildirip ilgili işlemlerin yapılmasını sağlayacağız" cümlesini tekrar duydum. Teşekkür ettim, ilk fırsatta iptal ettiriyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön