18 Kasım 2014

TTNET Nakil İşlemi Yapılamaması Nedeniyle İptal

TTNET hattımın adres değişikliği nedeniyle nakli için çağrı merkezi kanalıyla başvuruda bulundum. Yeni adresimde fiber optik altyapı olmadığından dolayı nakil işleminin yapılamayacağı bildirildi. Bunun üzerine telekom bölge müdürlüğüne giderek cihazı iade ettim ve hat kurum tarafından bağlanamadığı için iptalini istedim. İptal işlemi tamamlandı.

İptal işlemi tamamlandıktan sonra sözleşme süresi henüz dolmadığından dolayı 144 TL. Fatura geldi. Kurum tarafından yapılamayan nakil işlemi sebebiyle yapılan iptali sözleşme ihlali olarak değerlendirerek fatura kesilmesi yapılır mı iptal etmeyip kurum tarafından nakledilemeyen hatta fatura mı ödeyeceğiz. Böyle bir zihniyet böyle bir hukuksuzluk olmaz

Faruk 348 Okunma

Cevaplar

  • Faruk'un Teşekkür Mesajı26 Kasım 2014

    Şikayetim TTNET tarafından giderilmiştir.Tüm ilgililere teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön