22 Ocak 2014 #2250313

TTNET Nakil İşlemi ve Müşteri Temsilcisinin Verdiği Yanlış Bilgi

Halihazırda TTNET abonesiyim. Başka bir yerdeki aboneliğimi yeni taşındığım adresime almak için müşteri hizmetlerini aradım. Talebimi kayıt ettirdim. 5 gün sonra kontrol etmek için aradım ,talebiniz iptal edilmiş dendi. Hemde hiç bir bilgilendirme yapılmadan. Şikayet kaydı oluşturabilirim dediler, oluşturduk.3-5 gün sonra tekrar aradım, yine iptal edilmiş dendi. adreste bulunamamışım.


Oysa gelmeden önce bilgilendirileceğimi söylemişlerdi. Kimseye haber vermeden iptal etmişler. Önceden şikayet kaydım var o ne oldu dedim. Öyle bir kayıt görünmüyor dediler. Yani ilk şikayet kaydımı aldığını söyleyen temsilci beni yanıltmış.


Şimdi tekrar kayıt yaptırdım ve yine bekliyorum. Ne şikayetten haber var ne nakilden.

Özkan 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön