23 Ağustos 2013 #1972724

TTNET Nakil İşlemi Tamamlanmadı!

16 temmuz 2013 tarihinde nakil başvurusu yaptım. İnternet'im açılmadı. Müşteri hizmetlerinden hiç bir yardım alamadım. Bu sırada bir kaç kere Türk Telekom İzmit şubesine gidip görüştüm. Haberim olmadan 2 kere nakil iptal ve talep başvuru yapılmış. 31 temmuzda arıza kaydı bıraktım ama yapılmadı.


14 ağustosta bizzat gittim yine yapılmadı işlemim. En son 20 veya 21 ağustosta internetimi kullanmaya başlayabildim. Bu aralıkta ben internetimi kullanamadım. Temmuz ayı faturası bana geldi tabiki. Ben şirketten kaynaklı sıkıntıdan dolayı kullanamadığım internet faturasını ödemek istemiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Nezih 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön