11 Şubat 2014 #2285982

TTNET Nakil İşlemi Sonrası Bağlantı Hatası

İnternetimin nakli için 01/08/2013'ten beri beklemekteyim. Nihayet 06/02/2014 tarihinde geldiler ve yeni fiber internete uygun modemleri bağlayarak gittiler. Bana birkaç saat sonra internetimin açılacağını ve açılınca kırmızı ışıkların yeşile döneceğini böylece internet kullanmaya başlayabileceğimi söylediler.


Fakat ışıklar hiç yeşile dönmedi. Birkaç defa müşteri hizmetlerini aradım. Bana arızanın benden kaynaklı olduğunu ve '' elit hizmet'' ekibini göndererek arızanın giderilebileceğini bu hizmetin ücretli olduğunu ve faturama yansıtılacağını söylediler. Bu sistemi elemanlarınız bağladı ben hiç kullanmadım. Bu nedenle arıza benden değil diye kabul etmedim. Sorunum hala giderilmedi.

Mevlude 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Cemile Hanım ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön