14 Şubat 2013

Ttnet Nakil İşlemi İçin Yine 7 Gün Bekleyin Diyorlar!

28 Ocak 2013 tarihli nakil işlemim haber verilmeksizin iptal edilip ardından müşteri hizmetleri bu konuda bilgi sahip olmadıklarını öğrenip tekrar başvuru yaptıktan sonra 13 Şubat 2013 tarihi itibariyle internet bağlantısı için halen beklemem gerektiğini söyleyip, müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum konuşmanın içeriğinde herhangi bir argo küfür sözcüğü olmamasına rağmen telefonun yüzüme kapatılmasının ardından yasal işlem başlatacağım.

Fatih 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön