05 Eylül 2013 #1994727

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleştirilmiyor!

27 ağustos 2013 tarihinde Ttnet müşteri hizmetlerini arayarak daha önce başka bir ilde kullamakta olduğum Ttnet aboneliğimin nakli için başvuruda bulundum. Bir gün sonra Iğdır ilinde bulunan Ttnet ofisine giderek bu ofisten de aynı başvurunun teyidini gerçekleştirdim.


Ancak bir hafta sonra bana hiçbir gerekçe gösterilmeden başvurum iptal edilmiştir. Sebebini müşteri hizmetlerinden sorduğumda sistemden göremediklerini söylüyorlar. Şu ana kadar 1 byte bile kullanmadan 78 TL ödemek zorunda bırakıldığım gibi, nakil işlemim de yapılmamıştır. Ben Ttnet kadar sorumsuz başka bir firma görmedim. En kısa zamanda işlemi gerçekleştirmez iseler aboneliğimi sonlandıracağım.

Fatih 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön