27 Eylül 2014

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleşmiyor

5 Eylül tarihinden beri TTNET'e bağlı problemler sebebiyle nakil işlemiyle uğraşıyorum. Bugün ayın 27'si ve TTNET müşteri hizmetlerine telefon ederek gerçekten ters bir konuşma yapmanın sonucu olarak telefonu kapadıktan sonra internetim bağlandı. İnsanları boş yere oyalamak yerine biraz daha çabalayarak ve insanlara gerçekten hizmet vermeye gayret ederseniz bunca insan sizin yüzünüzden mağdur olmaz.


TTNET yüzünden günlerdir kullanamadığım internet hizmetinin faturasını 5-27 Eylül tarihleri arasındaki günleri faturadan düşerek yollarlar umarım. İnsanları saf yerine koymaktan vazgeçerler artık.

İrem 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön