12 Eylül 2013 #2007857

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleşmiyor!

Bir hafta önce nakil işlemi için TTNET'e başvurdum, 1 gün sonra nakil işlemi gerçekleştirilmiş hattınız faturalandırılmıştır diye mesaj attılar, ama ADSL bağlantısı 1 haftadır yok kimseye de ulaşılamıyor. Bırakılan arıza kaydına 3 gündür kimse dönmedi. Site üzerinden yapılan şikayete tarafınıza ulaşılamadı diye bir mail ile geçiştirdiler, dün atılan 2. şikayete mail bile gelmedi.
Site üzerinde kendi ifadelerine göre;


''ADSL/VDSL paketler için 2 gün, Yalın ADSL paketler için 7 günde tamamlanır. '' ibaresi bulunmakta, faturalama anında nakil canları isteyince olacak sanırım.

Samet 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Samet12 Eylül 2013

    7/24 kesintisiz hizmet veren cağrı numarası 1 haftadır arayınca arıza kaydı incelemede diyor epostaya yazılan sikayetlere geri dönen olmuyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön