06 Eylül 2013 #1996027

TTNET Nakil İşlemi Gerçekleşmedi!

İnternet'im nakil işleminden geçti. 5 gün boyunca yapmadılar, halbuki 1 saatlik iş bile değil. Ayrıca dünden beri internetim yok. İnternet kullanmadığım günler için ücret alınması tüketici hakları ihlalidir. Bu süreçte yaşadığım problemli günlerin ücretinin faturaya yansıtılması hakka ve hukuka aykırıdır.


Şu an İnternetim yok acil bir şekilde düzeltilmesini aksi halde iptal edilmesini rica ediyorum.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet10 Eylül 2013

  Artık şu sorunumu düzeltin. Bakınız ben 10 gündür doğru dürüst internet alamadım. Sürekli problem yaşıyorum ya hız sorunu yada kopma sorunu. Kimse ilgilenmiyor. Yeter artık ya iptal edin yada gelin yapın adam akıllı.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet09 Eylül 2013

  Müşteri hizmetlerinin numarasını vermeyin bana biliyorum zaten ayrıca 7/24 hizmet verdiğiniz doğru değil. Öyle olsaydı 5 gün oldu bir gün benim sorunumla da ilgilenirlerdi. 5 gün nakil sürecinde hiç internet alamadım 5 gündür de kopma ve hız problemi yaşıyorum. Bu ay fatura göndermeyin sakın bana !

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön