30 Kasım 2013

TTNET Nakil İşlemi Esnasında Faturalar İşlemeye Devam Ediyor!

Yaklaşık 3 ay önce bulunduğumuz binadan, yeni bir binaya taşındık. Bu binada Türk Telekom'un ankastre kutusu yokmuş, gelmesinin 2-3 ay süreceği söylenmişti ve öyle de oldu. Bu süre zarfında TTNET faturasının işlemeyeceği, işlense bile ödemeyeceğimiz söylenmişti fakat öyle olmayacak sanırım. Zira geçen hafta Türk Telekom'un web sitesi üzerinden gönderdiğim şikayet bildirimine henüz bir geri bildirim gelmiş değil.

Burak 64 Okunma

Cevaplar

  • Burak12 Aralık 2013

    Merhabalar; 21.11.2012 tarihinde yapmış olduğum OHM291662 numaralı şikayetim üzerine Kasım ayına ait "Türk Telekom" (12 TL) faturamın sistemden düşülmüş olduğunu görüyorum fakat aynı aya ait "TTNet" (+60 TL) faturası hala sistemde görünüyor. Gereğinin yapılmasını rica ederim. İyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön