15 Mart 2013 #1687571

Ttnet Nakil İşlemi Çözülemedi!

8 mart 2013 cuma günü telefon ve İnternet imin nakli için k.yalı Telekom Müdürlüğüne başvuruda bulundum.12 mart pazartesi telofon naklim yapıldı.Ve ertesi günü internet naklim yapıldı fakat halen internetim açılmadı.dsl sinyali gönderecek telekom çalışanları telefonu açmıyorlar.Ttnet müşteri hizmetleri hiç birşey yapmıyor.

Muti 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Muti15 Mart 2013

    Ttnet müşteri hizmetlerine 5 kere şikayet ve arza kaydı açtırmama rağmen,türk telekom küçük yalı ve kadıköy müdürlükleri adsl bölümü ile iki gün önce görüşmeme rağmen internetim halen açılmadı.Bir dsl sinyalini göndermek bu kadar zor mu?Ben eski bir telekom elemanı olarak sürecin nasıl işlediğini iyi bilmekteyim.fakat ne teknik bir arza nede port sorunundan kaynaklanan bir problem olmadığını teyit ettirdim.sadece kullanıcı adımı ve şifremi aktif hale getirileceği basit bir bilgisayar işlemini personeliniz yapmıyor.ayrıca iki gündür kadıköy ve küçükyalı telekom adsl bölümleri telefonlarını açmıyorlar.hayatımda bu kadar ilgisiz bir firma görmedim.ben yazılım mühendisiyim ve ttnet ten utanıyorm

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön