05 Şubat 2014 #2277817

TTNET Nakil İşlemi Bu Kadar Zor Olmamalı!

23 Aralık 2013 te nakil talebinde bulundum. En erken 2 iş günü, en geç 8 iş günü içerisinde bağlantının sağlanacağını söylediler. Ve ben defalarca müşteri hizmetleri aradım. Türk Telekom Müdürlüğüne gittim. 30 ocak 2014 te sonuçlandı. Sonuç ''Fiber alt yapı sorunu olduğunu'' nu söylediler.


Bunu üzerine tekrar Türk Telekom Müdürlüğüne gittim. Normal internet başvurusunda bulundum. Ve bunun üzerine Telekom personeli eve gelip tekrar İnternet bağlantısının yapılamayacağını söylediler sorun ise ''şebeke yokmuş ''dediler. Peki ben İnternet kullanmak istiyorum sorusuna bir cevap alamadım, tüketici haklarına dilekçe yazacağım ve bu süreçte faturamı ödemeye devam etmek zorunda kalıyorum.

Kadir 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön