02 Şubat 2015

TTNET Nakil İşlemi 7 Günlük Süreci Çoktan Geçti!

21.01.2015 tarihinde başlatılan nakil işlemleri 7 günlük süre içinde tamamlanamadı. Her gün günde en az bir kere aramama rağmen şikayet kaydın oluşturmak dışında hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor, sürekli aciliyetinizi üst birimlere ilettik onlar sizinle iletişime geçecektir diyorlar ama kimse hala aramadı. İnterenetimi hala kullanamıyorum acil dönüş talep ediyorum.

Gülçin 1.113 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gülçin02 Şubat 2015

    Hala aynı cevaplar, hala çözüm ile ilgili bir bilgilendirme yok, şaka gibi!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön