20 Ocak 2014 #2244700

TTNET Nakil İşlemi

Nakil işlemim ile ilgili halen bir bilgi verilmedi. İşlerimin aksaması söz konusu olmaya başladı. TTNET'i aradığımda çalışmalar devam ediyor şeklinde bilgiden başka bir şey söylenmiyor. Biraz daha durumu öğrenmek isteyince yasal süre 8 gün gibi bir şey deyip başka bir şeye mahal vermiyorlar. TTNET'in tek abonesi ben değilim farkındayım bunun ama müşteri memnuniyeti kapsamında illaki beklemek zorunda mı TTNET?


Yine bir önceki nakil işlemim gibi 1 ay internetim nakil olmadı ve 1 ayın sonunda Türk Telekom'a başvurduğumda ertesi gün nakil işlemi gerçekleşti ve sonradan TTNET hiçbir şey olmamış gibi daha ne yapalım dercesine cevap vermişti. Zaten TTNET tarafından aranmıyorum da ne olduğu belirsiz.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa25 Ocak 2014

  gereken müşteri memnuniyeti sağlanamaış ve gereken sorumluluk yerine getirilmemiştir.

 • Mustafa25 Ocak 2014

  Aranarak ttnet in verdiği bilgi "Gerekli bilgilendirme yapılacaktır", "çalışmalar devam ediyor" ve "şikayet kaydınız alınmıştır" cevaplarından ileri gidememiştir. Bilginize.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön