21 Eylül 2013

TTNET Nakil İşlemi 21 Gündür Yapılmıyor!

31 Ağustos 2013 tarihinden bu yana TTNET internet hattımın nakledilmesini bekliyorum. Sürekli arıza var, onay verilmedi vs gibi cevaplarla karşı karşıya kalıyorum. Şimdiye kadar bir çözüm üretilebilmiş değil. 21 gündür problemin giderilmesini bekliyorum ancak nafile.


Telefon nakli gerçekleşti ama internet için santrale onay verilmesi gerekiyormuş. Bu onay her ne ise o kadar mühim bir şey olmalı ki 21 gündür verilemedi. Telefonla sorunuma çözüm üretilemeyince ilçe müdürlüğüne başvurdum bugün. O da ancak çağrı kaydı açabileceğini söyledi. Sonuçlanmasının ise bazen bir haftayı, bazen 1 ayı bulduğunu söyledi. Sonuç olarak elde var sıfır. Unutmadan faturalarımı günü günü ödemeye devam ediyorum.

İsmail 146 Okunma

Cevaplar

 • İsmail23 Eylül 2013

  sonunda bugün sorunum halloldu. ancak bu ttnet'in çözüm üretmesiyle olmadı tabiki. problem benim ilk nakil kaydımı alan görevlinin nakil adresini yanlış girmesinden kaynaklanıyormuş. benim adresim xyz ise nakil olacak adresi de xyz olarak girmiş. dolayısıyla yine aynı yere internet nakledilmiş. böyle saçma sapan bir durum ortaya çıkmış. her neyse. sorun bugün çözüldü. taahhüt ettiğim süre dolduğunda ttnet ile ilişiğimi de kesmeyi düşünüyorum. bunu da buradan belirteyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İsmail23 Eylül 2013

  nakil talebim iptal edilmiş. niye iptal edilmiş o da belirsiz. çok teşekkürler ttnet. gerçekten çok güzel çözüm üretiyorsunuz.

 • İsmail23 Eylül 2013

  Hala bir çözüm üretilmediği gibi, kontrollerde bir türlü bitemedi. hala ttnet'in tarafıma bilgi vermesini bekliyorum.

 • İsmail23 Eylül 2013

  hala hiç bir çözüm üretilmiş değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön