10 Haziran 2013

Ttnet Nakil İşlemi!

Adres değişikliği nedeniyle ttnet yalın internet aboneliğimi taşınmış olduğum yeni adrese nakil yaptırmak istedim. 10 gündür nakil işlemi için müşteri hizmetlerini arıyorum fakat, her seferinde nakil talebim alındıktan sonra devir işleminin iptali sorunuyla karşılaşıyorum. İptal nedenini öğrenmek için aradığımda ise, doğru düzgün bir yanıt alamıyorum.


Bu konuda bir bilgimiz yok şeklinde geçiştiriliyorum. O zaman neden müşteri hizmetleri var? Siz hangi konuda hizmet veriyorsunuz anlamış değilim. Son çare, yeni adresimin bağlı bulunduğu telekom müdürlüğünü aradım, onlar da telefonlarını açmıyorlar.10 gündür kullanamadığım internetin parasını ödüyorum. Acilen çözüm bekliyorum.

Erdem 45 Okunma

Cevaplar

  • Erdem17 Haziran 2013

    Halen internete bağlanamıyorum. Bu sefer de arıyorum sinyal gözükmüyor cevabını alıyorum. Bu kadar ilgisizlik olmaz. Gerçekten TTNET insanı pişman ediyor. Neredeyse bir aydır internet kullanamıyorum ve kullanmadığım internetin parasını ödüyorum. Evlerine ve işyerlerine internet bağlatacak olanlara kesinlikle TTNET'i tavsiye etmiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön