03 Ekim 2013

TTNET Nakil İşlem Sorunu!

06/09/2013 tarihinde Bolu'dan İstanbul'a nakil isteğinde bulunduğum TTNET İnternet'im hala açılmadı. Sürekli sistemsel hata olduğu söyleniyor ve beni arayacaklarını söyledikleri halde bir geri dönüş olmuyor. 8 iş günü diye belirtildiği halde hala bir hareket yok. Hayırlısı ile bayram dönüşü dava açacağım.


Tüm Türkiye'ye internet erişimi sağlayan bir firmanın bu denli fiyasko durumlara düşmesi garip ve bu durumla bir çok insan karşı karşıya kalıyor.

Burak 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön