22 Ekim 2014

TTNET Nakil İçin Telefon Kutusu Getirmiyor 1,5 Aydır!

1,5 ay önce taşınma sebebi ile şubeye gidip nakil talep ettik. Bize bir işlem takip numarası verdiler haftada bir soruyoruz "numaranızla takip edin" deyip gönderiyorlar. Müşteri hizmetlerinde ise TTNET Türk Telekom'a Türk Telekom TTNET iletiyor; en olmadı "sesinizi duyamadığımdan çağrıyı sonlandırıyorum" deyip kapatıyorlar.


Başvuruyu yaparken dondurdular müteşekkir oldum ama o ay yalnızca 10 gün internet kullanmama rağmen 30 günlük fatura ödedim. Hasılı 1,5 aydır internet hizmeti verilmesi aksıyor ama fatura çok güzel tahsil ediliyor, hiç aksama yok.


Sn. TTNET yetkilisi; acaba bir kutu getirilmesi ne kadar sürer? Ve ben sizden ödemesini yapmadığım bir hizmet alsam siz nasıl tepki verirdiniz?

İpek 193 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İpek27 Ekim 2014

  "servis sağlayıcınız biz değiliz bilgi veremiyoruz" demek çözümn sağlamak anlamına gelmiyor. yaptığınız işin aşamalarını bilmek zorunda değilim ben size para verip karşılığında hizmet alıyorum. elime kazma kürek alıp telefon kutusunu kendim bağlamamı projesini kendim çizmemi beklemeyin lütfen.bana çözüm getirin aşamaları sıralamayın. net olarak soruyorum; internet bağlantıma ne zaman kavuşacağım?

 • İpek23 Ekim 2014

  Sayın ilgili, 1-en kısa zamandadan kastınız nedir? tarih veriniz. 2-bahsi geçen çağrı merkezi ve email adresinin şikayetim konusunda çözüm üretmediğini il gönderimde belirtmiştim hali hazırda. cevabınızı bekliyorum. teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön