20 Eylül 2013 #2022286

TTNET Nakil Gerçekleşti Ama Bağlantı Hala Yapılmadı!

2 eylül tarihinde internet nakli için Türk Telekom müşteri hizmetlerine başvurdum. Ekipler 14 ekimde geldi kurulumu yaptı. Bana 1 saat sonra internetiniz açılır dendi.1 9 ekim oldu ve hala bağlanmadı. Müşteri hizmetlerine gittiğimde bana naklinizin 18 ekimde yapıldığı söylendi. Kısacası oyalandım ve mağdur edildim. En önemlisi yanıltıldım. Gerekli yerlere şikayet edeceğim.

Murtaza 46 Okunma

Cevaplar

  • Murtaza22 Eylül 2013

    mail adresinize bilgilendirme yapılmıltır diye mesaj yazıyrolar ama ne mesaj geliyor ne de aranıyorum.ttnet turk telekom sınıfta kaldı

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön