01 Mayıs 2013 #1773288

Ttnet Nakil Başvurusu!

Evimizi taşımamız nedeniyle 13.03.2013 tarihinde internet nakil başvurusu yapmamıza rağmen (belgeler elimizde) internet kabloları siteye döşenmesi dolayısıyla Ttneti aradık ancak nakil başvurusunda bulunmadığımızı söylüyorlar ki belgeler elimizde. Yarım saattir çağrı merkezine derdimizi anlatamıyoruz. Bu nasıl bir kurumdur? Bu nasıl bir çalışma sistemidir? Elimizdeki nakil talep belgesiyle tüketici hakları mahkemesine mi başvurmamız gerekiyor?

Serkan 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön