21 Eylül 2013 #2024200

TTNET Nakil Başvurumun Sürekli Aksatılması ve Kullanmadığım Hizmetin Faturalandırılması!

05. 08. 2013 tarihinden bu yana genel müdürlüklere verdiğim dilekçelerle birlikte 4 kez nakil başvurusu yaptım internetimin Rize'den İstanbul'a alınması için. Ekipler sürekli evde yoklar notu düşmüşler rapora. Halbuki 1 kez bile aranmadım. Bana istediğim zaman istediğim yere nakil ettirebileceğim söylenmişti ve ben 2 aydır kullanmadığım İnternet'in faturasını ödüyorum.


Şimdide Rize'de kullanmaya devam ettirmek istediğimle ilgili başvuru yaptım. Ona da cevap verilmiyor. 2 aydır telefon direklerini bile bağlamamışlar . 2 aydır her gün arıza kaydı bırakıyorum fakat dikkate bile almıyorlar. Bu konuyla ilgili gerekenin derhal yapılmasını istiyorum ve ödediğim faturalarında iadesini talep ediyorum.

Bahar 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön