sta-1-hoverYetersiz Çözüm

TTNET Nakil!

Cüneyt Cüneyt4 yıl önce

11/05/2015 ilk nakil için başvurusunda bulunmama rağmen iptal oldu 2-3 defa daha başvuru yaptım onlarda iptal oldu. Geri dönüş yaptıklarında kart eksik adresiniz yanlış mantıksız açıklamalar yapılıyor tarafıma en son 21 Mayıs'ta başvuru yaptım her gün arıyorum her gün ayrı ayrı şikayet açtılar ama sonuç ortada hala internetim yok.

Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. 7 gün vaat ettikleri nakil işlemi neredeyse 1 ay olacak hala bekliyorum 2 kişinin keyfini. 11 Mayıs'tan bu güne kadar 160 -170 TL fatura oldu sırf TTNET ile görüşmelerim, üstelik iptal olan nakil başvurularımı online işlem merkezinden ben gördüm onlar bana geri dönüş yapmadılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Müşterimiz ile 08.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

profile-icon Cüneyt 4 yıl önce

Keşke olumlu olarak geri dönüş yapsanız resmen işi yokuşa sürdünüz insanı pişman ettirdiniz TTNET kullandığına, olmaz ki böyle işinizi lütfen düzgün takip ediniz, Türk Telekom'la benim sözleşmem yok benim sözleşmem sizinle siz bu işi çözeceksiniz eğer çözemiyorsanız gün içerisine kadar benim sözleşmemi iptal edeceksiniz, Superonline şuan peşimde koşuyor onlar ile sözleşmem yapmam için.

Türk Telekom Logo Türk Telekom 4 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler