05 Haziran 2014

TTNET Müzik Paketimi Kullanamadım!

Telefonuma müzik indirebilmek için mobil TTNET müzik uygulamasını kullandım.Standart25 paketini bu uygulama üzerinden satın aldım.Ancak uygulamada satın aldığım kredi tanımlanmadı ve paketi kullanamadım.Sonrasında paketi iptal edip TTNET'e şikayet yazdım.Arayan müşteri hizmetleri temsilcisi paketimin tanımlandığını ancak mobil uygulamadan parça indiremeyeceğimi ücretini de faturama yansıtacaklarını söyledi.Paket satın aldırıp kullandırmamak ve ücretini talep etmek TTNET'e yakışmadı.

Ramazan 205 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön