23 Eylül 2013 #2026031

TTNET Müşteriyi Oyalıyor!

11 Eylül 2013 Çarşamba günü İnternet başvurusu yaptım. 16 Eylül 2013 Pazartesi öğleden sonra TTNET elemanları gelip modemi bağlayıp gittiler ve dediler ki, "4 iş günü içerisinde internetiniz açılacaktır". Bugün günlerden cumartesi olmasına rağmen yani 5. iş gününü de geride bırakmamıza rağmen internetim daha gelmedi.


Dahası TTNET müşteri hizmetlerini arayıp sözleşmemi iptal etmemi istememe rağmen etmiyorlar ve dedikleri şu : '' Efendim yasal olarak haklısınız 4 iş gününü geride bırakmış oluyoruz ama yapacak bir şey yok üyeliğinizi iptal edemiyoruz''.
Lütfen Türk Telekom üyelik sözleşmesini yerine getirsin

Muammer 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön