15 Mart 2013

Ttnet Müşteriye Haksızlık Yapıyor!

15/03/2013 tarihinde 444 0 375'i aradığımda M** Hanım ile görüştüm.Son dönem faturamın neden 72,50 TL geldiğini öğrenmek istediğimde.Daha önce fiyatı 39 TL iken 12 ay taahhüt vermiş olduğum paketin 63 TL olduğunu ve Mayıs 2013'te biteceğini, buna ithafen paketimi 39 TL'lik bir paket almak istediğimde taahhüt'ün iptal edileceğini ve geçmiş dönemlerin 63 TL - 39 TL = 24 TL üzerinden 24 TL x 10 Ay = 240 TL faturama yansıtılacağı söylendi.


Ttnet olarak 39 TL'ye aldığım paket bir anda 63 TL oluyor ve hiçbir bilgilendirme dahi yok.Müşteriyi 63 TL'yi ödemeye mecbur bırakan bir hizmet, bu durumda nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı olabilir ?

Kaan 227 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kaan18 Mart 2013

    TTNET Bana bugün içinde aşağıdaki mesajı göndermiştir =) Sadece gülüyorum, böyle bir hizmet anlayışı olamaz, resmen saçmalık. taahhüt'üm bittikten sonrada bir daha TTNET mi, tövbe ! 1 ) TTNet Wifi demişsiniz; Ben zaten telefonumda 3G kullanıyorum bununla birlikte portable wifi ile istediğim gibi net'e bağlanıyorum. İhtiyacım yok sizin WiFi desteğinize. 2) NetDisk demişsiniz, internette milyonlarca bu hizmeti ücretsiz veren firma var. DropBox olsun, Yandex olsun. Bunun içinde sizin verdiğiniz hizmete ihtiyacım yok. 3) TTNet Music'ide hayatım boyunca kullanmış değilim, müzik dinlemek istediğim zaman giriyorum youtube'dan dinliyorum. Bu hizmetlerinizi istemiyorum, ben müşterisini anlayan bir zihniyet bekliyordum ama çok şey beklediğimi şimdi anladım, geç oldu ama güç olmasın... ! ------------ Değerli Müşterimiz, Sizlere en iyi internet hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Bu tarife fiyatlarındaki değişimin ana nedeni enflasyona paralel bir düzenleme olmasıdır. Ayrıca 1 Aralık 2012 tarihinden itibaren de tüm müşterilerimize 31 Mayıs 2013 tarihine kadar özgürce kullanabileceğiniz ve ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan sınırsız TTNET WiFi dakikaları hediye ediyoruz.Böylece Tüm Türkiye'de 7000'e yakın TTNET wifi noktalarında bu dakikalarınızı dilediğiniz kadar kullanabileceksiniz.31 Mayıs 2013 tarihinden sonra paketinizin içeriğinde olan sınırlı wifi dakikalarını kullanmaya devam edeceksiniz. Bununla birlikte paketiniz kapsamında yer alan 3 milyonu aşkın yerli,yabancı müziğin yer aldığı TTNET Müzik'ten dilediğiniz şarkıyı dinleyebilecek ve verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz NETDİSK gibi ücretsiz servislerimizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla. TTNET A.Ş

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön