05 Mart 2013

Ttnet Müşterisini Yanıltıyor!

Eylül ayında beni Ttnet aradı.Bana daha iyi hizmet vermek için yeni modemi ücretsiz olarak vermek istedi. Kabul ettim.Akşam üzeri kapı önünde evi tarif ettikten sonra karşıladım ekibi. Kapı önünde teslim aldım. 1 hafta önce öğrendim ki bana Tivibu vermişler.Hemen iptal ettirdim. Modemi geri götürdüm.


Bana gelen kutu içinden kumanda ve modem çıkmamıştı.Bende modem diye biliyordum. Bugün iptal için gittiğimde benden kumanda ve modemi istediler. Bana teslim edilmeyen cihazları istediler.Cihazlar yoksa parasını isteriz dediler.Kendimi bir an cihazları teslim aldım da karşımdaki bayanı yanıltıyor durumuna düştüm.Müdür bey olaya çok iyi yaklaştı.Beni yönlendirdi. Dilekçe yazdım. Bekliyorum.

Koray 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön