21 Mart 2013 #1699462

Ttnet Müşterisini Mağdur Ediyor!

Ttnet Modem İnternete 1 yıl taahhütlü abone olmuştum. Abonelik ay ortasında başladığı için ay sonunda fatura çıkar, ancak o zamana kadar kotanızın da ancak yarısını kullanabilirsiniz şeklinde bilgi verildi. 1 yıllık taahhüt sürem dolduğunda hizmetlerden hiç memnun olmadığım için iptal yoluna gittim. Ancak bu sürede geçen 10 gün için bir fatura daha çıkmış.


Abonelik başlarken ay ortası diye yarım hizmet veren firma şimdi yarım olarak bile vermediği son ay hizmetinden tam ücret istiyor. 11, 5 ay hizmet verip 12 ay parası istiyor. Firmayı aradığımda aldığım cevap ise aynen şöyle "Her operatör aynını yapıyor".

Nevzat 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön