20 Ocak 2014 #2245791

TTNET Müşterisine Gerekli Ekipmanı Sağlayamıyor

En az 3 yıldır TTNET müşterisiyim. Adsl yalın internet paketine ayda 62 tl ödüyorum. Yakın zamanda askeri lojmanlara taşındım. Mevcut altyapı fiber internet olduğu için adsl modemim ile bağlantı sorunu yaşıyorum. TTNET müşteri temsilcisi bölge müdürlüğünden ücretsiz modem alabilirsiniz dedi ve bugün gittim. Bana modem verilemeyeceğini dilersem 12 ay ayda 12 tl taksitle satacaklarını ama müşteri hizmetlerini ararsam onların yetkili olduğunu söylediler.


Ben de hattımı iptal başvurusu yaptım. Sayın TTNET yetkilileri fiber internet altyapısı olan bir yerde kendi müşterinize uygun techizat ve donanımı karşılayamayacak kadar zayıf durumda mısınız? Topu birbirinize atıp durmayın.

Erdi 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön