17 Mayıs 2013

Ttnet Müşterisi Olmadığım Halde Gönderilen Borç Mesajları!

Ttnet müşterisi olmadığım halde bana göndermiş oldukları yok borcunuz şu kadar yok borcunuzu ödemediniz gibi mesajlarından bıktım ve defalarca arayıp söylememe rağmen müşterilerinin onlara yanlış numara verdiğini ve hata kaydı oluşturacaklarını söylediler ve bu 4-5 defa oldu kimse kale almadı, artık bir yolunu bulup tüketici haklarına şikayet etmeyi düşünüyorum yeter yani.

Zeliha 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön