20 Eylül 2013 #2021768

TTNET Müşterilerini İnternetsiz Yaşama Alıştırmaya Çalışıyor!

11 eylül itibarı ile internetim yok. İşin garibi bu duruma alıştım da. merak ediyorum TTNET, internetsiz yaşamın olabileceğini de müşterilerine kanıtlama çabasında mı acaba? Şayet böyle ise çok başarılı bir çalışma, en azından ben ve komşularımda etkisini gösterdi. Koca bir cadde internetsiz, umurunuzda mı acaba? Hatta adresi de yazayım teyit ettirin. Gölcük mh 417 sk Midyat Mardin.

Necip 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön