07 Şubat 2015

TTNET Müşterilerini Boş Vaatlerle Yanıltıyor

Kasım ayında yeni evime taşındım ve ı ay içerisinde internet hizmeti için firmaları aradım. Her aradığım firma kampanyalarından bahsetti ve promosyonlardan en çok hoşuma giden Fenerbahçe Spor Kulübü forması hediye edeceğini söyleyen TTNET idi. Bağlantının en hızlı şeklinin bir bayi üzerinden kontrat yapmak olduğunu belirttiler ve bayilerine gittim. Oradaki arkadaş ilgilendi de işlemleri yaptı. Kurulum her şey yapıldı fakat işin cazip olması gereken forma bir türlü elime ulaşmadı. Tam 3 aydır "gönderiyoruz, kargo ulaşmadı mı? "cevaplarla oyalayan firma bugün bana "kampanya stoklarla sınırlıydı" diyor.

İslam 56 Okunma

Cevaplar

  • İslam29 Haziran 2015

    hiçbir şekilde çözüm üretmiyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön