17 Ocak 2015

TTNET Müşterileri İle İlgilenmiyor Ve Dikkate Almıyor!

TTNET abone numaramı sinirden hatırlamıyorum. Ben TTNET müşteri hizmetleri aramaktan bıktım. Böyle gereksiz ve bilgi düzeyi sıfır olan bir müşteri hizmetleri inanın yok. Her ay düzenli internetim sebebi bilinmeye sebeplerden dolayı en az 1 gün olmuyor arıyorsunuz kaydınız açılmıştır sonuç sıfır inanın her ay bu şekilde.


Ben artık bıktım artık her görüşmeyi ve her kesintiyi kayıt ediyorum ve resimlerini çekiyorum. Buraya yazmamdaki ama buradan bir sonuç alırım diye yazıyorum. Bir sonuç alamaz isem yemin gideceğim mahkemeye vereceğim TTNET'i! Elimde o kadar evrak ve kayıt var o da yetmez ise tazminat davası açacağım Çünkü ruh hastası oldum TTNET!

Murat 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat17 Ocak 2015

    TTNET ten aradılar fakat mevcut yalin internet 16 mgp hizimi kullanamıyorum şu an 3.7 hiz mevcut sorunum devam ediyor

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön