12 Nisan 2013 #1739853

Ttnet Müşteri Temsilcisinin Saygısı!

Ttnet gibi kurumsal bir firmanın müşteri temsilcisi telefonda konuştuğu müşterisine ''adam'' diye bir ibare kullanıyor.


Böyle çalışanları olan bir firmadan hizmet açısından da bir şey beklemek zor doğrusu. Zaten faturamı bile yanlış hesaplayıp ödeyeceğim tutarın iki katı bedel fatura edilmiş.


Sorarım size nasıl bir firma anlayışıdır bu? Ttnet'in müşteri hizmetine ve yapmış olduğu politikaya dikkat edin.

Zafer 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Zafer13 Nisan 2013

    çağrı merkezinizi aradığımızda bir çözüm olmuyor çünkü çağrı merkezi personellerinizi yapacakları işlemleri bile bilmiyor çağrı merkezi persoenellerinize eğitim vermenizi tavsiye ederim. bu arada çağrı merkeziniz hala tarafıma dönüş yapmış değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön