23 Ocak 2015

TTNET Müşteri Temsilcisinin Kaba Tavrı!

22,01,2015 tarihinde babamın üzerine olan hattımız üzerinden TTNET müşteri temsilcisiyle iletişime geçmeye çalıştık. Biz ne kadar derdimizi anlatmaya çalıştıysa müşteri temsilcisi o kadar kıt davranmaya çalıştı. Babam %60 engelli olduğu için indirim olduğunu söylediler ve müşteri temsilcisi ile konuşmamız gerektiğini söylediler. Babam derdini anlatmaya çalıştıkça temsilci tatil satmaya çalışıyor, modem vermeye çalışıyor. Annem telefonu aldığında ise bilmiyorsanız bilen birine verin dedi. Kadın annemin yüzüne kapattı. O telefonun hiç açılmaması daha iyi olurdu. Konuşmalar kayıt altındaysa o temsilci hakkında gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Özlem 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön