24 Eylül 2013 #2027043

TTNET Müşteri Temsilcisinin Israrı Yüzünden Sorunumu Çözemedim!

23.09.2013 de (08:56) TTNET müşteri hizmetlerini arayarak fatura tutarımın farklı gelmesi sebebini sormak için İ**** isminde bir müşteri temsilcisiyle konuştum.


Kendimi fatura sahibinin oğlu olarak tanıtıp sorduğu soruları yanıtladım. Fakat irtibat adresinin yanlış olduğunu söyledi. Faturanın elimde olduğunu ve bu adreste 13 yıldır çalıştığımı söylemem rağmen ısrarla yanlış olduğunu savundu.


Peki ben size soruyorum; irtibat adresi farklı ise neden 2 yıldır fatura üzerinde yazan ve doğru olan adrese fatura geliyor. Basit birşeyi öğrenmek için bir müşteri temsilcisi yaptığı hatanın üstüne neden ısrarcı davranıyor? Şikayetçiyim ve internet sağlayıcımı da değiştirmeyi düşünüyorum.

Davut 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Hüseyin Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön