08 Mart 2014

TTNET Müşteri Temsilcisinin Davranışı Hiç Hoş Değil!

8 Mart 2013 saat 15.10' da iptal ettiğim hattımın faturasıyla ilgili bilgi almak için TTNET müşteri hizmetlerini aradım. İsmini hatırlayamadığım bayan ilk başta normal bilgileri verdi. Ardından bağlantı hızı ile ilgili bazı sorular sordum fakat müşteri temsilcisinin tavrı değişmeye başladı. Ve sebepsiz bir inatlaşma içine girdi.

Aslı görevi müşteriye yardımcı olmak,potansiyel müşteri olan kişilere de şirketini iyi tanıtmak olan bir kişinin bu denli bir konuşma yapması mesleğine yakışmıyor.

TTNET tarafından konuşmanın incelenmesini, gereğinin yapılmasını rica ederim.

Tugay 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön