14 Mart 2015

TTNET Müşteri Temsilcisi Yanlış Bilgilendirdi!

TTNET abonesi iken bazı sebepler dolayısı ile aboneliğimi iptal ettirmeyi düşündüm. Müşteri temsilcisini arayıp iptal olduğu zaman ne kadar ücret ödemem gerekir diye sordum. Kontrol edip bana 230 TL faturam çıkacağını söyledi. Bende birkaç gün sonra iptal işlemini başlattım.

Bir ay sonra 381 TL fatura gönderildi. İtiraz edip müşteri temsilcisinin 230 TL fatura çıkacağını söylediğini ilettim. Kayıtları kontrol ettiler müşteri temsilcisinin 230 TL fatura çıkacağını söylediğini doğruladılar. Fakat bunun bir şeyi değiştirmeyeceğini o görevli hakkında gerekli işlemin yapılacağını ilettiler. Benim mağduriyetim hakkında bir şey yapılmadı. Bu görevli arkadaşlar kurumu temsil etmiyor mu.

Mahmut 67 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mahmut14 Mart 2015

  TTNET müşteri temsilcisi tekrar arayarak, hiçbir değişikliğin olmayacağini tarafıma bildirdi. Görevlinin yanlış bildirimi sonucu mağdur olmamin, onlar için bir şey ifade etmiyormuş. Tek yol tüketici mahkemesi. Herkese tavsiyem TTNET abonesi olmadan 100.000 kere düşünün. Kurumsal bir firma değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mahmut13 Mart 2015

  Yeni bir TTNET abonesi olmak için sözleşme imzalandığında görevli aylık 50 TL ödüyeceksiniz deyip fatura 200 TL geldiğinde. Görevli yanlış söylemiş. Bu faturayı ödüyeceksiniz diyebilecek firma kurumsal bir firmamıdır. Yoksa basit sıradan firmamıdır. Beni yanlış yönlendirmelerinden dolayı iptal edilen aboneliğin eski haline getirilmesini talep ettim. Bunun da mümkün olmadığını söylediler. o yüzden TTNET aboneliği için 1000 kere düşünün derim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön