09 Nisan 2013 #1733059

Ttnet Müşteri Temsilcisi Tüketiciyi Yanıltıyor!

Annemin 125102043 ve 125102063 bildirim numaralı şikayeti çözülmedi. 6 nisanda arayan temsilciniz taahhüdümün nisan sonunda biteceği yönündeki uyarıma rağmen herhangi bir cezalı
ücret ödemeden 12 aylık taahhüt vermem halinde 12 ay boyunca aylık faturamın 44 TL olacağını ve 6 nisandan itibaren geçerli olacağını belirtti.


Onaylamadan önce tekrar sordum ve yine ceza olmayacağını özel bir kampanya olduğu için nisan sonuna kadar beklemeden işlemi yapabileceğini belirtti. Online işlem merkezinde paket bilgilerimde 12ay - İnd.+ Cezalı şeklinde bir ibare var. Şayet sorunu çözmekten yana değilseniz suç
duyurusunda bulunacağım. Savcılık kayıtlarınızı dinleyecektir. Cezayı hiçbir şekilde kabul etmiyorum.

Sevtap 405 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sevtap09 Nisan 2013

    bugün ttnet tarafından aradılar ve haklılığımı kabul ettiler.ancak henüz fatura çıkmadığı için cezanın iptalini fatura çıktıktan sonra yapacaklarını, fatura çıkınca tekrar aramam gerektiğini ve cezayı iptal edeceklerini belirttiler.fatura çıkınca tekrar arayacağım bakalım söyledikleri gibi kolay olacakmı.ama yinede güvenmek istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön