20 Mart 2013 #1697053

Ttnet Müşteri Temsilcisi Tarafından Yanıltıldım!

Yaklaşık 1 hafta önce bir bayan 6 TL karşılığında 8 gb limitsiz paketimin adil kullanım hakkı olan 50 gb ı 100 gb yapabileceğini söyledi. Ben de kabul ettim daha sonra faturama baktığımda internet kullanım ücretinin 30 liradan 50 liraya yükseldiğini gördüm.


Bunun üzerine hemen müşteri hizmetlerini aradım ve durumu açıkladım ve şikayet oluşturdular. 24 aylık bir taahhüdüm olmasına ve sabit bir fiyattan ödeme yapmama rağmen bu taahhütten çıkararak beni başka bir pakete aktarmışlar. Yani 6 lira hikaye yani.


Bu durumu yetkiliye defalarca sormama rağmen sadece 6 liraya 50 gb nizi 100 gb yapacağım şeklinde cevap aldım. Şikayetimde haksız bulunmuşum sebebi de hızlıca okumaya çalıştıkları anlaşılmayan metin!

Cavit 197 Okunma

Cevaplar

 • Cavit25 Mart 2013

  Yeni görüyorum cevabınızı.Ancak ilgili biriminizden yine beni kimse aramadı ve ilgili yazım ile ilgili görüşülmedi ve problem giderilmedi maalesef.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Cavit20 Mart 2013

  Mail adresine bilgilendirme yapıldığı yazılmış ancak bana ulaşan bir bilgilendirme maalesef yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön