25 Nisan 2013 #1763284

Ttnet Müşteri Temsilcisi Arkadaş Mail Adresimi Yanlış Kaydetmiş!

Ttnet'e üye olalı daha bir ay olmadı. Yalın internete geçtim. Faturalarımı da e-mail olarak almak istedim. Bunun için çağrı merkezini aramam gerekiyormuş. Ancak oradan gerçekleşiyormuş. Aradım e-mail adresimi istediler, verdim. Ama faturam mail adresime gelmedi. Sonra ttnetin internetten online işlemler menüsüne girdim. Fakat kayıtlı olan e-mail adresi benim adresim değil, alakasız bir adres.


Değiştirmek istiyorum oradan gerçekleşemiyor. Ttnet müşteri hizmetlerini aramam gerekiyormuş. Çağrı merkezindeki aklı 5 karış havada olan arkadaş mail adresini yanlış kaydetmiş ise ben neden tekrar çağrı merkezini arayayım. Hatanın düzeltilmesini istiyorum. Aksi taktirde üyeliği iptal ettirmem gerekecek.

Güneş 98 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön