14 Şubat 2014 #2293759

TTNET Müşteri Temsilcinin Yüzünden Yanlış Kampanya Üyeliği!

Ev telefon numarası için dışarı aramalarına kapalı NET 6 İnternet paketi almak istedik. Altunizade ofisine başvurduğumuzda aynı paketi 2 yıl sözleşmeli 25 TL 'ye verdiler. Matbuu sözleşme formu haricinde herhangi bir evrağa gerek olmadığını belirtmişler. Ve yine yukarıdaki tutardan başka bir tutar ödemeyeceğini taahhüt etmişler.


1 ayın sonunda Ev telefonuna 24 tl İnternet için 20 TL fatura gelince yine aynı ofise gittik. Bize Telefonlu kampanya verdiklerini ve telefon parasının ayrı internetin ayrı faturalandırılacağını ayrıca modem içinde 8,5 TL daha ödeyeceğini ve sözleşme olduğu için iptal edemeyeceklerini söylediler. Kesinlikle kabul etmiyoruz yasal hakkımızı kullanacağız.

Fulya 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön