04 Eylül 2013

TTNET Müşteri Temsilcilerinin Zamansız Aramaları!

Bundan yaklaşık 2 hafta önce TTNET müşteri hizmetleri tarafından arandım ve yeni abonelik 1 yıl taahhüdü konusunda bilgilendirme aldım. Fakat düşünmek istediğimi kararımı daha sonra vermek istediğimi belirttim, ama bu kararın 10 gün kadar sonra olacağını söyledim ve görüşmeyi sonlandırdık.


Aradan 3 gün geçti zamansız bir yerde telefon çaldı konuşamayacağımı müsait olmadığımı söyledim, daha sonra aranmak istedim fakat daha sonra kimse geri dönüş yapmadı bana. Biz hayatımızı müşteri hizmetlerinin uygunluğuna göre mi planlamak zorundayız?Tekrar geri dönüş yapılıp ilgilenilmesini istiyorum.


Siteden mail yazmaya çalıştım firmaya, hata oluştu diyor, iletişim bile sağlanmıyor.

Mehmet 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mehmet06 Eylül 2013

    şikayetim umursanmıyor sanırım

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön