12 Eylül 2013 #2008080

TTNET Müşteri Temsilcilerinin Eksik Bildirimleri Yüzünden İcralık Oldum!

Ben TTNET tarafından arandım ve taahhütsüz 6 ay %50 indirim aldım. Bir zaman sonra kullanmadığım için kapatmaya gittim ama %50 indirimde 12 ay taahhüt vermişsiniz dediler itiraz ettim başta vermişsiniz dediler, sonra vermemişsiniz dediler, kapatabilirsiniz dediler çıkacak cezayı ödeyin biz iadesini yapacağız dediler ben de kapattım. Bu sefer siz taahhütte bulunmuşsunuz dediler icralık oldum.


İtirazda bulundum sonuç yine benim aleyhime geldi ama ne hikmetse aradan 6 ay geçti dönüş yapmadılar geçen aradım sizin hatanız yokmuş borcunuz silindi dediler. Şimdi ben ne yapmalıyım neyi tavsiye ediyorsunuz? Aylarca telefon görüşmeleri yaptım PTT'de sırada bekledim icraya itiraz için para ve zaman harcadım.

Davut 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön