11 Şubat 2014 #2288261

TTNET Müşteri Temsilcileri Özellikle Hatta Bekletiyor!

TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda sormak istediğim basit bir konu olsa bile TTNET müşteri temsilcisi "sistemin yanıt vermesini bekliyorum", "bilgilerinize ulaşmaya çalışıyorum" gibi durumlarla hatta bekletmek zorunda kalıyor.


TTNET müşterilerini hatta neden bu kadar uzun süre bekletiyor? Eski sistemler mi kullanıyor? yerel ağ bağlantısı mı sorunlu? Beni tek ilgilendiren hatta uzun süre beklememek. Lütfen gereken iyileştirmeler yapılsın ve arayan müşterilerinizi bu kadar bekletmeyin.

Mustafa 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön