26 Kasım 2014
Yorum Yap
#2850779

TTNET Müşteri Şikayetlerini Çözemiyor

TTNET birkaç ay önce altyapımızın yükseltildiği ve bir üst tarifeye geçmemiz halinde daha hızlı internet alabileceğimizi söyledi, bizde kabul ettik. Bir üst tarifeye geçmemizle internete bağlanamaz olduk. Defalarca edilen telefonlar ve arıza kayıtları sonucunda hattımızın o tarifeyi desteklemediğini öğrendik yani kandırılmıştık. Tekrar telefon edip hattımızı eski tarifeye çektik tabi bunları yaparken 2 ay boyunca bir üst tarifeden ücret ödedik. Tarifenin eski haline çekilmesiyle sorunlar yine bitmedi. Sürekli kopan ve saç baş yolduran bir internet bağlantım var defalarca arıza kaydı verdik ilgilenilmedi. İnternet hattı kendi kendine bir gelip bir gidiyor, arıza kayıtlarımızda kenarda bekliyor.

Serkan Serkan 273 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler